پروژه های شاخص

سازه‌های شیشه‌ای ریلی، گیوتینی

سازه‌های شیشه‌ای ریلی، گیوتینی و تاشو اعم از دستی و ریموت دار (Trimmer & Sliding Glass Systems)
با سيستمهاي شيشه‌اي ریلی، گیوتینی و تاشو در منزل و محل كار، مسائل جوي مانند باد و باران و طوفان، ديگر براي شما مشكل ساز نخواهند بود. با استفاده از سيستم‌های ریلی، گیوتینی و تاشوي شيشه‌اي بدون صرفنظر از تماشای مناظر پاناروميكي بي‌همتا قادر خواهيد بود از چهار فصل سال لذت ببريد.
شما می توانید بااستفاده از سیستم‌های ریلی، گیوتینی و تاشویی پرگولا برتردر طول سال از املاک تجاری و مسکونی خود استفاده کنید . بدون تاثبر پذیری از شرایط آب و هوایی از مناظر زیبای بیرون از خانه لذت ببرید.
فضای زندگی شما به این صورت می‌تواند در تابستان زمانی که آب و هوا خوب است، کاملا به محیطی باز تبدیل شود و این می تواند بسیار سریعتر و ساده تر از آنچه شما فکر می کنید باشد. تمام سیستمها با هدف کاربرد راحت طراحی شده است . ضمنا با سیستمهای ریلی، گیوتینی و تاشویی پرگولا برتربواسطه سطح بالای ایزولاسیون می توانید در روند گرمایش زمستان و سرمایش تابستان صرفه جویی کنید . گزینه های انتخابی شرکت، با چادرهای دارای قابلیت برگشت به عقب، غرفه و شیشه‌های تراسها تمامی نیازهای معماری مدرن را تامین کرده است. سیستم‌های ریلی، گیوتینی و تاشویی به منظور تامین نیازهای افراد متنوع تنظیم شده است.