پروژه های شاخص

سقف متحرک استخر

یکی از مهم ترین مدل  های سقف متحرک ، سقف متحرک استخر است که مزایای بسیاری دارد که در ادامه آشنا میشویم

معایب استخر های رو باز (سقف باز)

امروزه استخر هایی با سقف باز زیاد به چشم میخورند و مورد استفاده قرار میگیرند اما در کناره تمام مزیت ها مشکلاتی را هم دارند که همه این مشکلات با سقف متحرک استخر رفع میشود، از جمله این معایب میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. در فصل تابستان تابش شدید نور آفتاب باعث تبخیر آب استخر میشود و مانعی برای شنا کردن افراد و ایجاد سوختگی هایه شدید است.
  2. همچنین فصل زمستان نیز سرمایه شدید و یخ زدگی مشکلاتی را ایجاد میکند.
  3.  مشکلاتی دیگر مانند آلوده شدن آب بر اثر ریختن برگ درختان و یا زباله در آب نیز باعث میشود که افراد مداوم مجبو به تعویض آب استخر باشند که کار سخت  و زمان بری است.

سقف متحرک استخری در برف و سرما

مزایای سقف متحرک استخر

سقف متحرک استخر این مشکلات را حل کرده از آنجایی که ساخت استخر در محیط پوشیده هزینه زیادی را در بر دارد و افراد مایل به استخر های با سقف باز هستند  تا بتوانند از زیبایی محیط نیز استفاده کنند.

  1. سقف متحرک استخر به راحتی با دست یا ریموت  باز و بسته میشوند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند و در مواقع نیاز میتوان از حالات مختلف آن استفاده کرد.
  2. علاوه بر این ظاهر زیبا این سقف ها باعث زیباتر شدن محیط اطراف میشود
  3.  عایقی بسیار مناسب در برابر سرما و گرما است  و محافظ  برای پوشاندن سطح آب از هر نوع آلودگی است

تفریح و سرگرمی زیر نور مستقیم آفتاب در فصل های بهار و تابستان به اوج خود می رسد. و به تبع آن تماس شما با اشعه ماورا بنفش نیز افزایش می یابد.

شما باید اقدامات محافظتی برای کنترل میزان مواجهه داشته باشید.البته این محافظت صرفا محدود به زمان های ذکر شده نبوده و محافظت خود و دیگران از اشعه ماورای بنفش در طول سال موضوعی مهم و حیاتی می باشداین محافظت در شهرهای گرمتر (مانند اهواز ، اصفهان ،یزد ، شیراز و…) از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

سقف متحرک استخری به طوری طراحی شده اند که مقاوم در برابر اشعه (UV) و ماورای بنفش هستند و از چشم شما در محیط هایه باز مانند استخر ها محافظت میکند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.