پروژه های شاخص
مسکونی

پروژه سقف متحرک ساختمان ورسای

این روزها سقف های متحرک (پرگولا) طرفداران بیشماری در سراسر دنیا برای خودش پیدا کرده است.

پروژه فرمانیه(تهران)
پنتاهوس ساختمان ورسای
متراژ: 102 متر مربع
تاریخ اجرا: پاییز 1400
مدت زمان اجرا :5 روز
نوع سقف : سقف متحرک پارچه ای
متریال :
استراکچر :آلومینیومی 6063 ترک رنگ کرم
موتور :دویا تحت لیسانس سامفی فرانسه
پارچه :سیون بلژیک 3 لایه بلک اوت 3D رنگ کرم
نور پردازی :ال ای دی خطی
یراق آلات مصرفی :تمام ترک

تعریف سقف‌های متحرک…
این نوع محصولات جدید
یکی از جلوه‌های نوین طراحی ساختمان‌ها هستند که امروزه استفاده از آن‌ها در حال گسترش است. سقف‌های متحرک پرگولا برتر معمولا با استفاده از یک موتور الکتریکی ریموت دار حرکت می‌کنند و می‌توان در مواقع لزوم از سنسور های هوشمند استفاده کرد که سیستم خود به خود باز و بسته شود…همچنین قابلیت نصب شدن بر روی اپلیکیشن موبایل و سیستم های اندروید هست که هر کجا دسترسی به اینترنت داشته باشید براحتی میتوانید کنترل سقف خود را در دست گرفت.

احتمالا شما با این مفهوم از طریق سقف‌های متحرکی که در ورزشگاه‌های فوتبال مورداستفاده قرار می‌گیرند، آشنا شده‌اید. اما بد نیست بدانید که در معماری جدید پای این سقف‌ها به قسمت‌های مختلف داخلی و خارجی ساختمان‌ها مسکونی، تجاری و اداری نیز باز شده است. اینجا می‌خواهیم به بررسی انواع سقف‌های متحرک و موارد کاربرد آن‌ها در ساختمان‌سازی مدرن بپردازیم.

شرکت پرگولا برتر 2020 از بهترین تولید کننده فعال در سراسر ایران و کشور های همسایه است. که بهترین کیفیت هارو توانسته در برندترین برج های تهران و شهرستانها به نمایش بگذارد. به‌علاوه تلاش می‌کند تا در سازه های خود به معیارهای معماری ایرانی نیز پایبند باشد. به همین دلیل در سازه های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان ترکیب زیبا به لحاظ رنگ و فرم دهی متناسب معماری سنتی و مدرن را در کنار یکدیگر مشاهده کرد. به‌علاوه تعهد شرکت پرگولا برتر 2020 با استفاده از محصولات با کیفیت باعث شده که رضایت کامل مشتریان رو حفظ کند… و روز به روز تولیدات شرکت افزایش می یابد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.