پروژه های شاخص

دنیای عجیب باربیکیو

حیاط قسمتی از خانه است که میتواند متفاوت ترین قسمت خانه شما با باقی خانه ها باشد .

اگر شما در حیاط خانه خود از سقف متحرک برای زیبایی یا پوشش استخر یا آلاچیق استقاده میکنید نمیتوانید از هر باربیکیویی در حیاط خود استفده کنید.

شاید برای شما سوال باشد که باربیکیو مگه چه تفوتی در فضای حیاط به وجود می آورد؟

بله درست حدس زدید یک باربیکیو میتونه انقدر جذاب باشه که نگاه همه را به خودش جذب کنه در این قسمت میخواهیم شما رو با چند ایده جذاب برای فضای بیرونی منزل شما آشنا کنیم.

رنگ سبز یشمی رنگیست که خود را سریع با فضای شما هماهنگ میکند .

رنگ یشمی با فلز مشکی و گل و گیاه داخل حیاط فضای داخلی شما را بسیار جذاب خواهد کرد و نگاه هر بیننده ای را جذب خو خواهد کرد.

استقاده از چوب در کنار باربیکیو همواره جذاب بوده اگر بیشتر علاقه به هارمونی حیاط منزل خود دارید میتوانید خیلی با سلیقه چوب ها را با اندازه یکسان برش بزنید که زیبایی باربیکیو شما چند برابر شود.

این مدل از باربیکیو استفاده بیشتر در زمینه درست کردن پیتزا تنوری دارد که میتواند برای مهمان های شما فوق العاده جذاب باشد.

اگر علاقه مند به استفاده از باربیکیو و شومینه برای گرمایش در کنار سقف متحرک خود هستید با این مدل را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.مدلی که حتما باید رنگ آمیزی ستون ها با پایه شومینه یا باربیکیو همخوانی داشته باشد

باربیکو برای حرفه ای ها:

اگه شما یه حرفه ای در زمینه آشپزی هستید و علاقه به استفاده از باربیکیو برای پخت انواع غذا را دارید باید از از یک وسیله حرفه ای استفده کنید .

این باربیکیو به شما این امکان رو میدهد که هم از گریل استفاده کنید هم از یک فر حرفه ای بهره ببرید.

اگر شما از آلاچیق یا سقف متحرک در فضای بیرونی استفده میکنید در تجهیز کردن فضای بیرونی شک نداشته باشید.

شیر آب و یخچال از وسایلی هست که در صورت امکان سقف حتما به کار شما میاد و شما رو از مراجعه مجدد به داخل ساختمان بی نیاز میکند.

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.