پروژه های شاخص

نکته مهم در خرید سقف پرگولا

برای خرید سقف متحرک پرگولا در ابتدا تصمیم بگیرید که کدام نوع را انتخاب کنید. مدل های چوبی، فلزی و پارچه ای هر یک دارای قیمت گذاری و مقاومت و اجرای مخصوص به خود هستند.
دقت شود که مدل های چوبی در محیط هایی که با بارندگی زیاد هستند معمولاً گزینه خوبی محسوب نمی شود اما مدل های فلزی و پارچه ای بسیار ارزشمند هستند. سقف پرگولا در مدل های دستی از نظر هزینه ارزانتر است و می توانید این گزینه را در نظر بگیرید. رنگ ، جنس، فضای اجرا و نوع نصب از دیگر مواردی است که باید پیش از سفارش سقف متحرک پرگولا در نظر بگیرید.

قیمت سقف پرگولا

ساختار سقف متحرک پرگولا کمی پیچیده است. پس از اینکه یک سکوی بتنی کوچک ساخته می شود از صفحه های بین پلیت استفاده می شود که به سکو ها متصل هستند. ساخت این سازه ها به واسطه جوش و پرچ صورت می گیرد و همینطور از یک سری پروفیل های نبشی نیز استفاده می شود تا اتصالات را تقویت سازد. سطح سقف پرگولا معمولاً به واسطه مصالحی مانند چوب و سنگ تکمیل می شود و مشخص است که برای ساخت سقف متحرک پرگولا نیاز به تیم های تخصصی و بی نظیری است که تخصص و مهارت بالایی داشته باشند و بتوانند این محصول را به طور دقیق اجرا نمایند. قیمت سقف پرگولا بر اساس نوع سازه و سطح ساختار مشخص می شود. سطح مقاومت نیز دخالت دارد.

نصب سقف متحرک پرگولا توسط تیم تخصصی مدرن درب

اجرا و نصب سقف متحرک می بایست اصولی و توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد. این کار نیاز به دقت بالایی دارد و تیم تخصصی مدرن درب دوره های نصب و اجرای سقف پرگولا را در سطح بالا پشت سر گذاشته اند. معمولاً سقف های ثابت از نظر هزینه بسیار گران هستند و سقف متحرک پرگولا می تواند جایگزین خوبی برای تراس ها و پاسیوهای کوچک باشد

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در پرگولا 2020 تماس حاصل نمایید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.